KONYA SEYDİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) ARILIK AYI ETKİNLİĞİ

YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) ARILIK AYI ETKİNLİĞİ

Eylem/Konu: Bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(s.a.v)´in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metodları ile yönetim anlayışı ve uygulamarından örnekler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali ULUYURT Başkanlığında , Seydişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi , Şehit Fatih  Yaşar Kız  Anadolu İmam Hatip Lisesi, Seydişehir İmam Hatip Ortaokulu,Seyit Harun İmam Hatip Ortaokulu ve Ketenli İmam Hatip Ortaokulu  idarecileri. Bayram Ali ÇELİK ,Veli CAN ,Mehmet GÜNAY, Latif AKKAYA  ,Hamza KÜÇÜK ve Memiş KARAKOCA. Seydişehir İhsan Tekin İMAM Hatip Ortaokulunda  toplandı.

Bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(s.a.v)´in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metodları ile yönetim anlayışı ve uygulamarından örnekler konuşuldu ve öğrencilerimize Peygamberimiz Hz. Muhammed(s.a.v)´in bu iyi örneklerin uygulamalarının yapılması konusu konuşuldu.


Ali ULUYURT
Şube Müdürü

Hükümet Konağı Seydişehir/KONYA - 0332 582 36 31

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.