KONYA SEYDİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Tanıtım Seminerleri Takvimi

Seminere katılmak için başvurnuzu yaptınız mı?
FATİH Projesi Tanıtım Seminerleri Takvimi

İlgi :Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün 12.01.2018 tarih ve 932493 sayılı yazısı.

FATİH Projesi donanım ve ağ altyapısı kurulumu yapılmamış okullarda görevli öğretmenlere yönelik “Fatih Projesi Tanıtım Semineri” adı altında 10 saatlik yüz yüze eğitimler MEBBİS hizmetiçi eğitim modülünde açılmış olup faaliyet listesi ekte verilmiştir..

>İlkokul ve anaokullarında görev yapan yönetici ve öğretmenler önceliklidir.

>Faaliyetlere katılım zorunludur.

>Başvuru, MEBBİS Hizmetiçi Eğitim Modülü üzerinden kişisel olarak yapılacaktır.

>Seminerler Mart-Haziran ayları aralığında farklı gün ve saatlerde olduğundan öğretmenler kendileri için uygun olan tarihteki seminer için başvuru yapacaklardır.

>Kontenjan yetersizliği nedeniyle başvurusu reddedilenler sistemdeki diğer Fatih Projesi Tanıtım Seminerlerine müracaat edeceklerdir.

>Okul yöneticileri; eğitimlere başvurabilecektir. öğretmenlerin ders programlarına göre, dersleri aksatmayacak şekilde,  Fatih Projesi Tanıtım Seminerine başvuru yapmalarını sağlayacaklardır.

>Daha önce  Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu (30 saat) ya da Etkileşimli Sınıf Yönetimi Uzaktan Eğitimi´ne katılan öğretmenlerin bu seminere müracaat etmelerine gerek yoktur.


SEYDİŞEHİR “Fatih Projesi Tanıtım Semineri” Hizmetiçi Eğitimi Takvimi

Hükümet Konağı Seydişehir/KONYA - 0332 582 36 31

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.